בחירת צלם חתונה, Say Cheese

אחרי חודשים של הכנות ויום אחד מאושר, בסופו של דבר נשארת המזכרת מהחתונה: התמונות והסרט.

הצלם הוא אחד האנשים שילוו אתכם מתחילת היום הגדול ועד סופו, ולכן חשוב שתהיה עמו כימיה טובה.

מלבד זאת, חשוב לבחור צלם שיהיה נוח ומקצועי גם אחרי האירוע, כי למעשה, רוב ההתנהלות מול הצלם נעשית אחרי החתונה: העברת התמונות, עיצוב האלבומים, קבלת סרט החתונה וכו'.

כשבוחרים צלם חשוב להסתכל על עבודות קודמות שלו ולראות אם אתם מתחברים לסגנון הצילום, לעיצוב האלבומים ולעריכת הווידיאו.

כמות הצלמים תלויה בכמות האורחים שלכם. לחתונה של 250-350 מוזמנים, למשל, מומלץ לקחת שני צלמי סטילס וצלם וידיאו אחד. כמובן שהכל גמיש ותלוי ברצונותיכם.

חשוב לברר עם הצלם איזו חבילה הוא מציע: כמה תמונות מגיעות לכם, כמה תמונות נבחרות לאלבום, כמה אלבומי חתונה מקבלים, האם יש הגדלות.

בנוסף, חשוב לברר באיזה ציוד הצלם משתמש, האם יש לו גיבוי והאם הוא משתמש בפורמט HD (איכות טובה יותר).

לקראת היום הגדול חשוב לתאם עם הצלם שעת הגעה שלו ושל הצלם הנוסף. כמו כן, חשבו איפה תרצו לעשות צילומים לחתונה ותכננו כך שיישאר מספיק זמן להצטלם עם המשפחות שלכם (לפחות חצי שעה).

דבר אחרון, כדי שלא תגלו בדיעבד שכל התמונות הן של השכנה ובעלה, מומלץ להראות לצלמים את מי חשוב לצלם (המשפחה והחברים הקרובים).

 

 

 צור קשר

מיכל שני-בנטוב

michal@planawed.co.il

054-3043660

www.michalshani.com

 
 
 
אודות

שמי מיכל שני-בנטוב, מעצבת גרפית במקצועי. התחתנתי לפני כשנה ובמהלך כל תהליך ההכנות ליווה אותי יומן שהכנתי לעצמי בו יכלתי לכתוב את כל הדברים שצריך לעשות, את כל מה שאני צריכה לשאול וגם מקום לשים בו תמונות שנתנו לי השראה לשמלות, לשיער ועוד. היומן עזר לי ונשאר לי למזכרת מהחתונה.

כשחברה טובה שלי הודיעה שהיא מתחתנת, רציתי להעביר לה את כל הידע שצברתי ולכן איגדתי את כל מה שעשיתי, התייעצתי עם כלות נוספות, דיברתי עם מומחים מתעשיית החתונות וקראתי המון על כל הקשור לחתונות. מהכל ביחד, הצלחתי לרכז את היומן הזה. מאז התחתנו חברות נוספות שלי והיומן הפך למתנה המושלמת ממני אליהן. כל כלה נתנה את התוספת הקטנה ליומן וביחד נוצר היומן שלפניכם.

אני מאמינה שחשוב להנות מכל שלב התכנון ואני מקווה ש”איך לארגן חתונה ולהנות מזה” יעזור לכם לעשות זאת.

יחד עם הנסיון שלי ככלה והיותי מעצבת גרפית, יצרתי את היומן הזה עם המון אהבה. תהנו ומזל טוב!