סידור שולחנות

זהו אחד החלקים הקצת יותר מעיקים בתכנון החתונה, כיוון שמדובר בסוג של פאזל אנושי שעליכם להרכיב, תוך נסיון לרצות את כולם. אבל אל דאגה, אתם תצליחו!

תחילה, תקבלו מפת הושבה מהמקום שהחתונה תיערך בו, ובה תראו בכלליות איפה ממוקמים השולחנות.

לאחר שתבדקו את אישורי ההגעה ותדעו כמה מוזמנים מגיעים מכל צד, חלקו את השולחנות לשני אזורים, אחד לכל משפחה. כך יהיה קל לכל צד לבקר את אורחיו במהלך האירוע. 

הקציבו לכל צד מספר שולחנות ותנו להורים לסדר את ההושבה של המוזמנים שלהם בעצמם. מומלץ למלא את השולחנות ולא להשאיר מקומות ריקים, כך מובטח שירות טוב יותר.

מומלץ להושיב את הצעירים קרוב יותר לרחבה ואילו את המבוגרים רחוק יותר, כדי שהמוזיקה לא תפריע להם.

בחלק מהמקומות יש אפשרות להושבה ב"שולחנות אבירים" (שולחנות ארוכים מוגבהים), בדרך כלל מומלץ להושיב שם צעירים.

את המוזמנים שלא בטוח שיגיעו מומלץ לשלב כחלק משולחן ולסמן אותם בכוכבית. כך גם השכן שהגיע בסוף לחתונה, למרות שלא היה בטוח, ישב עם שאר השכנים ולא ימצא את עצמו בשולחן של כל מי ש"לא היו בטוחים".

דבר נוסף, אם ידוע לכם על מוזמנים שמגיעים עם עגלות ילדים וצריך להשאיר להם מקום או מוזמנים שדורשים התייחסות מיוחדת, חשוב לציין זאת במפת ההושבה. (לדוגמה, אם עורכים בופה ורוצים שיגישו לאנשים מבוגרים).

 

 

 צור קשר

מיכל שני-בנטוב

michal@planawed.co.il

054-3043660

www.michalshani.com

 
 
 
אודות

שמי מיכל שני-בנטוב, מעצבת גרפית במקצועי. התחתנתי לפני כשנה ובמהלך כל תהליך ההכנות ליווה אותי יומן שהכנתי לעצמי בו יכלתי לכתוב את כל הדברים שצריך לעשות, את כל מה שאני צריכה לשאול וגם מקום לשים בו תמונות שנתנו לי השראה לשמלות, לשיער ועוד. היומן עזר לי ונשאר לי למזכרת מהחתונה.

כשחברה טובה שלי הודיעה שהיא מתחתנת, רציתי להעביר לה את כל הידע שצברתי ולכן איגדתי את כל מה שעשיתי, התייעצתי עם כלות נוספות, דיברתי עם מומחים מתעשיית החתונות וקראתי המון על כל הקשור לחתונות. מהכל ביחד, הצלחתי לרכז את היומן הזה. מאז התחתנו חברות נוספות שלי והיומן הפך למתנה המושלמת ממני אליהן. כל כלה נתנה את התוספת הקטנה ליומן וביחד נוצר היומן שלפניכם.

אני מאמינה שחשוב להנות מכל שלב התכנון ואני מקווה ש”איך לארגן חתונה ולהנות מזה” יעזור לכם לעשות זאת.

יחד עם הנסיון שלי ככלה והיותי מעצבת גרפית, יצרתי את היומן הזה עם המון אהבה. תהנו ומזל טוב!