אישורי הגעה

בתחילת הדרך התחייבתם על מספר מוזמנים מסויים וכמה ימים לפני היום הגדול, תצטרכו לתת מספר סופי. קצת מלחיץ, אבל אפשר לעשות זאת.

מומלץ להתחיל לבקש את אישורי ההגעה כמה שיותר מאוחר – שבוע לפני האירוע ואפילו פחות.

אם תתחילו לפני כן, אנשים עוד לא ידעו לומר לכם בוודאות האם הם מגיעים ובאיזה הרכב.

לאנשים פחות נוח "להתוודות" שלא יגיעו לאירוע בפני הזוג המתחתן או המשפחה הקרובה ולכן מומלץ להיעזר באנשים חיצוניים בעניין הזה.

כמובן שעם המשפחה והחברים הקרובים אפשר לדבר ישירות, אבל למוזמנים מקרבה רחוקה יותר כדאי לטלפן. תתפלאו לכמה אנשים שהבטיחו שיגיעו, פתאום "צץ" משהו.

יש כמה אפשרויות לבדוק את אישורי ההגעה. האחת היא לשכור חברה חיצונית שעושה עבורכם את השיחות. השנייה, לגייס חברים טובים שיעזרו לכם.

אם אתם מחליטים לערוך את השיחות בעצמכם בכל זאת, החליפו צדדים. כלומר, הכלה תטלפן למשפחת החתן ולהפך.

כשאתם מתקשרים, הציגו את עצמכם כנציגים ממקום האירוע, שמבקשים לוודא הגעה עבור החתונה שלכם. שאלו האם הם מגיעים, ובאיזה הרכב.

לתשומת לבכם, המספר שתקבלו לאחר אישורי ההגעה יורד בעוד עשרה אחוזים בערך מפאת תקלות שונות שקורות ברגע האחרון (אין בייביסיטר, מחלה וכו').

ככל שאישורי ההגעה יהיו מדוייקים יותר, תוכלו לחסוך לעצמכם הפסד כספי.צור קשר

מיכל שני-בנטוב

michal@planawed.co.il

054-3043660

www.michalshani.com

 
 
 
אודות

שמי מיכל שני-בנטוב, מעצבת גרפית במקצועי. התחתנתי לפני כשנה ובמהלך כל תהליך ההכנות ליווה אותי יומן שהכנתי לעצמי בו יכלתי לכתוב את כל הדברים שצריך לעשות, את כל מה שאני צריכה לשאול וגם מקום לשים בו תמונות שנתנו לי השראה לשמלות, לשיער ועוד. היומן עזר לי ונשאר לי למזכרת מהחתונה.

כשחברה טובה שלי הודיעה שהיא מתחתנת, רציתי להעביר לה את כל הידע שצברתי ולכן איגדתי את כל מה שעשיתי, התייעצתי עם כלות נוספות, דיברתי עם מומחים מתעשיית החתונות וקראתי המון על כל הקשור לחתונות. מהכל ביחד, הצלחתי לרכז את היומן הזה. מאז התחתנו חברות נוספות שלי והיומן הפך למתנה המושלמת ממני אליהן. כל כלה נתנה את התוספת הקטנה ליומן וביחד נוצר היומן שלפניכם.

אני מאמינה שחשוב להנות מכל שלב התכנון ואני מקווה ש”איך לארגן חתונה ולהנות מזה” יעזור לכם לעשות זאת.

יחד עם הנסיון שלי ככלה והיותי מעצבת גרפית, יצרתי את היומן הזה עם המון אהבה. תהנו ומזל טוב!